top of page

Aysun'un insanlara ulaşmak konusunda doğal bir yeteneği var. Kendi davranışlarımı daha iyi anlamama ve kültürel önyargıların ötesini görmeme yardımcı olan, yeteneklerimi tanımlayacak araçları keşfetmemi sağladı. Artık hem yönetici hem de bir birey olarak daha verimliyim.

Lucien Debons

İş Geliştirme Yöneticisi İsviçre

Aysun Tek, koçluk, liderlik becerileri geliştirme ve kurumsal eğitimlerde çok iyidir. 2018 ve 2019 yıllarında kendisinden koçluk aldım. Tüm seanslardan çok keyif aldım ve kesinlikle çok faydalı oldu. Eğitimlerini iş amaçlı tavsiye ederim. Bunun ötesinde günlük hayata da farklı bir bakış açısı getiriyor. Aysun'a tüm desteği için teşekkürler!

Erdem Ergin

Bitki Koruma

Business Manager

Syngenta Türkiye

Aysun Hanım ile tanıştığım için memnunum. Ekibimin, etkin çalışma sistemlerini ve kişisel farkındalık gelişim alanlarını keşfetmelerine olanak sağlayan uzmanlığının yanı sıra; ekibin liderlik becerileri gelişimlerini yeniden şekillendirmelerine öncülük etmesi iyi bir eşleşme oldu. Kendisi, birbirinden farklı karakterlerle çok güçlü bir iletişim frekansına sahiptir. Ekip Oluşturma sürecinde gösterdiği çaba ve desteği için teşekkür ederiz.

Can Akdeniz

Teknik ve CPD Yöneticisi

Bitki Koruma Syngenta TÜRKİYE

Enerjisi, gülümsemesi ile içinizi ısıtan, eğitim süresi boyunca, enerjisi hiç bitmeyen, ve karşısındakine bu enerjiyi geçiren bir Eğitmen... Aldıgım tüm eğitimler sonrasında oluşan farkındalıklarım ve Aysun Hanım ile paylaşımlarımız müthiş bir keyif... Özellikle “Sorun Sende Değil Bende” eğitimi kendimle ilgili çok şey keşfetmeme neden oldu. Kazanımlarımı iş ve sosyal hayatımda da deneyimleyebildiğim

mükemmel bir eğitimdi. Eğitimi birlikte aldığımız ekip arkadaşlarımla birbirimizi yeniden tanıdık. Sorunlara bakış açımız ve birbirimizden beklentilerimiz değişti. 

Farkındalıklarımızı artırdıgınız ve hayatımıza yansıtmamıza yardımcı oldugunuz için çok teşekkür ederim...

Pelin Çorlu

Sebze Tohumları

Syngenta Türkiye

Yaklaşık 10 yıldır hem İnsan Kaynakları Sertifika Programlarımızda hem de Kurumsal Gelişim Programlarımızda birlikte yol aldığımız eğitmenimiz Aysun TEK' in bizim için apayrı bir yeri var. Konularına hakimiyeti, güçlü iletişim yeteneği ve çok yönlü kişiliğiyle bize ve öğrencilerimize her zaman değer katmıştır. 

İnsan Kaynakları alanındaki bilgisini, saha iş tecrübesi ve Profesyonel Koçlukla harmanlamış olması, eğitim verdiği kurumlar için avantaj yaratıyor..

Kendisiyle birlikte yürüdüğümüz için çok mutluyuz. Kariyer yolculuğunda başarılarının devamını diliyoruz.

Ece İLHAN

Genel Koordinatör

Global Kariyer

Ekibim ve ben, Aysun Tek ile SYNGENTA Güneydoğu Avrupa Sebze Tohumları Birimi “İK Gelişim Projesi” kapsamında çalışma fırsatı bulduk. Aysun Hanım proje kapsamında, Antalya, Bursa ve Adana Sebze Tohumları ekipleri için eğitim ihtiyaç analizi yapılması; belirlenen eğitimlerin verilmesi ve ekip yöneticilerinin liderlik yetkinliklerini geliştirmeleri için koçluk verilmesi süreçlerini yürüttü. Proje sonlandıktan sonra da ekibim için kendisinden  birçok kişisel farkındalık eğitimi ve koçluk hizmeti almaya devam ettik.

Çalışmalarımız boyunca, ekibin kişisel farklılıklarını avantaja çevirme; ihtiyaç duyulan yetkinliklerin saptanması ve edinilmesini  sağlama bakış açısını benimseyerek zincirleme süreçlerdeki iyileşmeyi birlikte takip ettik. Var olduğumuz tarım sektöründe kazandığımız

“farkında farklılıklarımız” büyüme çizgimize birçok artı değer ekledi ve umarım gelecek dönemlerde yeni projelerle yenilerini eklemeye devam eder.

Ertan Sönmez

Sebze Tohumları Departman Yöneticisi

Syngenta Türkiye

Aysun Tek ile birlikte İnci Holding'de sayısız liderlik gelişim projesi gerçekleştirdik.Aysun'un yüksek enerjisi ve pozitif katkıları ile ekibimiz hem öğrendi hem de eğlendi... Yeni projelerde birlikte çalışmak dileğiyle...

Füsun Toros

İnsan Kaynakları Direktörü

Dikkan Grup

Aysun Hocam,

ABİGEM Direktörlüğü dönemimde, iletişim ayağını yürüttüğüm "EBSO Değişim Dönüşüm Projesi" kapsamında birbirinden bağımsız bölümlerle ve ekiplerle çalışarak; insan kaynakları süreçlerinin gözden geçirilerek yenilenmesi, Oda’nın hedefine giden yolda ekipleri aynı rotaya yönlendirme, takım olma ve harekete geçme noktasında eylem adımlarının belirlenmesi konularında yaklaşık bir yıl boyuca destek verdi. Proje kapsamında yüksek motivasyon ve pozitif enerjisi ile oldukça verimli bir süreç yaşanması konusunda rehberlik yaptı. 

Aysun Hocam ayrıca, ABİGEM bünyesinde genel katılıma açık olarak organize ettiğimiz, talep gören çok sayıda eğitim verdi.

Kendilerine emekleri için sonsuz teşekkürlerimizle…

Arzu Berk,

Yönetim Kurulu Koordinatörü

Kastaş 

 

arzu
ECE
ertan
bottom of page